866570-2025 - Ergebnis
Polen – Analysegeräte – Zakup i dostawa linii bioreaktorowej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa linii bioreaktorowej
Beschreibung1. Rodzaj zamówienia: dostawa. 2. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa linii bioreaktorowej 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumencie pn.: „Parametry techniczne przedmiotu zamówienia”, stanowiący odpowiednio: Załącznik nr 8 do SWZ 4. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumencie pn.: „Projektowane postanowienia umowy” dalej: „Wzór umowy”, stanowiący odpowiednio: Załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung560980-2025
Interne KennungA0CZZ000.240.10.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132 i następ. ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo zamówień publicznych (tj. t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 ze zmian.) dalej: "ustawa Pzp" oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności: 1.1. Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (poz. 2415 z póź. zmian.), 1.2. Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (poz. 2452), oraz zgodnie z wymogami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: „SWZ”). 2. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 oraz ust. 3 - 4 ustawy Pzp. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Adres strony prowadzonego postępowania: Postępowanie prowadzone jest tylko za pośrednictwem Platformy Przetargowej (zwanej dalej: „Platformą”) pod adresem: https://upwr.logintrade.net/zapytania_email,197640,0427c2009bc54740440f0db624d41e16.html Ilekroć w dokumentach zamówienia w tym w SWZ, ogłoszeniu lub przepisach o zamówieniach publicznych mowa jest o stronie internetowej prowadzonego postępowania należy przez to rozumieć ww. Platformę. 4. Dokumenty składane wraz z ofertą, w tym pełnomocnictwo, powinny zostać sporządzone w sposób określony w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (poz. 2452). 5. Oferty, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, podmiotowe środki dowodowe, w tym oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, oraz zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w art. 118 ust. 3 ustawy Pzp, przedmiotowe środki dowodowe, dokumenty, o których mowa w art. 94 ust. 2 ustawy Pzp, pełnomocnictwo, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. 6. Informacje, oświadczenia lub dokumenty, inne niż określone w ust. 5 powyżej, przekazywane w postępowaniu sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne lub jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (tj. Platformy). 7. Zamawiający dopuszcza formaty danych z katalogu formatów wskazanych w Załączniku nr 2 do Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 maja 2024 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych, w szczególności: .pdf, .doc, .docx, .xls, .rtf, .xps, . odt, .txt, jpg (.jpeg) (Zamawiający rekomenduje na format danych przesyłanych plików format .pdf). 8. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 9. Zamawiający przewiduje udzielenie zaliczki tylko dla zadania nr 2. 10. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów postępowania za wyjątkiem art. 261 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych prac związanych z rozmieszczeniem i instalacją zgodnie (art. 121 ustawy Pzp). 12. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 13. Zamawiający nie przewiduje zastosowania aukcji elektronicznej. 14. Zamawiający nie przeprowadzał wstępnych konsultacji rynkowych przed wszczęciem postępowania. 15. Zamawiający nie przewiduje możliwości złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 16.Zamawiający nie wymaga przeprowadzenia wizji lokalnej. 17. Zamawiający nie wymaga sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. 18. Zamawiający nie przewiduje zebrania Wykonawców. 19. Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji. 20. Zamawiający nie wymaga wadium. 21.W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 22. Ofertę oraz oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZakup i dostawa linii bioreaktorowej, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumencie pn.: „Parametry techniczne przedmiotu zamówienia”, stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumencie pn.: „Projektowane postanowienia umowy” dalej: „Wzór umowy”, stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ. Zaliczka: 1 Zamawiający przewiduje udzielenie zaliczki. 2 Zaliczka może zostać udzielona do wysokości 30% wynagrodzenia brutto za Zadanie nr 2 określone w § 3 ust. 1 umowy. 3 Szczegóły dotyczące zaliczkowania znajdują się w „Projektowanym postanowieniu umowy” (Załącznik nr 7 do SWZ).