2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenia usługi dystrybucyjnej energii elektrycznej dla Pleszewskiego Centrum Medycznego w Pleszewie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenia usługi dystrybucyjnej energii elektrycznej dla Pleszewskiego Centrum Medycznego w Pleszewie.
Vorherige Bekanntmachung: 698256-2025
Interne Kennung: 56/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej
Beschreibung: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej
Interne Kennung: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung