2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Powiatu Sieradzkiego
Beschreibung: Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia lub bezpośredniego zawarcia umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Powiatu Sieradzkiego. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozowych w publicznym transporcie zbiorowym na liniach komunikacyjnych na obszarze Powiatu Sieradzkiego na liniach komunikacyjnych: 1. Linia 919260 Sieradz-Burzenin-Złoczew-Sieradz, 2. Linia 919295 Sieradz-Warta-Cielce-Chwalęcice, 3. Linia 919141 Sieradz-Brzeźnio-Godynice-Brąszewice-Błota; 4. Linia 919199 Sieradz – Wróblew – Warta – Błaszki 5. Linia 101 Sieradz – Kłocko – Jeziory - Kuśnie 6. Linia 102 Sieradz – Kłocko – Okręglica - Chojne 7. Linia 103 Charłupia Mała - Dzigorzew - Bobrowniki 8. Linia 104 Sieradz – Podłężyce - Rzechta 9. Linia 105 Sieradz – Ruda - Kamionaczyk
Interne Kennung: KT.7250.1.28.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej na terenie Powiatu Sieradzkiego. Usługa obejmuje realizację przewozów na liniach komunikacyjnych: 1. Linia 919260 Sieradz-Burzenin-Złoczew-Sieradz, 2. Linia 919295 Sieradz-Warta-Cielce-Chwalęcice, 3. Linia 919141 Sieradz-Brzeźnio-Godynice-Brąszewice-Błota; 4. Linia 919199 Sieradz – Wróblew – Warta – Błaszki 5. Linia 101 Sieradz – Kłocko – Jeziory - Kuśnie 6. Linia 102 Sieradz – Kłocko – Okręglica - Chojne 7. Linia 103 Charłupia Mała - Dzigorzew - Bobrowniki 8. Linia 104 Sieradz – Podłężyce - Rzechta 9. Linia 105 Sieradz – Ruda - Kamionaczyk