See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy materiałów do ablacji
Beschreibung: Dostawy materiałów do ablacji zgodnie z SWZ i załącznikiem nr 1 do SWZ w podziale na 4 pakiety
Vorherige Bekanntmachung: 812309-2025
Interne Kennung: 132/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z koniecznością zabezpieczenia ciągłości leczenia pacjentów i nowych potrzeb objętych zapotrzebowaniem, istnieje pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenia ustawowych terminów przewidzianych dla procedury w ustawie Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: dostawy materiałów do ablacji na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 1
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: niewykorzystanie przez Kupującego przedmiotu umowy w zakresie do 50% łącznej wartości nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. Ilości poszczególnych rodzajów towaru w opisie przedmiotu zamówienia mają charakter szacunkowy i orientacyjny. Kupujący zastrzega sobie możliwość zmiany przyjętych w umowie ilości, stosownie do swoich potrzeb. W przypadku niewyczerpania w okresie umowy wartości umowy Kupujący uprawniony będzie, na podstawie oświadczenia, złożonego Sprzedającemu przed upływem terminu obowiązywania umowy do przedłużenia terminu wykonywania dostaw do czasu pełnego wykonania umowy, lecz nie dłużej niż o 90 dni
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: dostawy materiałów do ablacji na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: dostawy materiałów do ablacji na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: dostawy materiałów do ablacji na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 4
Interne Kennung: Pakiet nr 4