86669-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Büroreinigung – Zajištění úklidových služeb v budovách OZP v Praze
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění úklidových služeb v budovách OZP v Praze
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je provádění úklidových služeb včetně dodávky a doplňování hygienických potřeb v administrativních budovách zadavatele, tj. v rámci pracovišť zadavatele dle míst plnění uvedených v čl. 1 odst. 1.4 zadávací dokumentace, s využitím vlastních úklidových a dalších pomůcek a vybavení v požadovaném rozsahu.
Interne KennungOZP 066
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNadlimitní režim Otevřené řízení Veřejná zakázka na služby
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98341130 Hauswartungsdienste, 33770000 Hygienepapier, 33700000 Körperpflegeprodukte
5. Los
LosLOT-0001