See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usuwanie pojazdów z ulic miasta Bydgoszczy i przechowywanie ich na parkingu strzeżonym zgodnie z ustawą prawo o ruchu drogowym
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usuwanie pojazdów z ulic miasta Bydgoszczy i przechowywanie ich na parkingu strzeżonym zgodnie z ustawą prawo o ruchu drogowym, w zakresie i na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia z załącznikami, w tym w załączniku pn.„Opis przedmiotu zamówienia”. 2. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 uPzp. Ewentualne zamówienia podobne: 1) będą obejmowały zwiększony zakres prac określonych w załączniku do swz pn „Opis przedmiotu zamówienia”, 2) zawarcie umowy poprzedzone zostanie stosownym zaproszeniem do negocjacji oraz negocjacjami.
Vorherige Bekanntmachung: 609535-2025
Interne Kennung: WZP.271.27.2025.E
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118110 Fahrzeugabschleppdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98351100 Dienstleistungen von Parkplätzen/-häusern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I – Usuwanie pojazdów z ulic miasta Bydgoszczy
Interne Kennung: Pakiet I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II – Przechowywanie na parkingach strzeżonych pojazdów usuniętych z ulic miasta Bydgoszczy
Interne Kennung: Pakiet II
Haupteinstufung (cpv): 98351100 Dienstleistungen von Parkplätzen/-häusern