866730-2025 - Ergebnis
Niederlande – Schulmöbel – NU Prisma Panningen - Meubilair KC LEEF
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU Prisma Panningen - Meubilair KC LEEF
BeschreibungHet betreft hier een opdracht voor schoolmeubilair ten behoeve van Stichting Prisma te Panningen locatie KC LEEF. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Schoolmeubilair Primair Onderwijs.
Vorherige Bekanntmachung395259-2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0000