See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia meblowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia meblowego dla potrzeb jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19