2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostarczenie systemu Asystenta SI (VoiceBot) dla Centralnej e-Rejestracji.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostarczenie systemu Asystenta SI (VoiceBot) dla Centralnej e-Rejestracji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 439992-2025
Interne Kennung: ZPRZ.270.198.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt.1 opublikowano wstępne ogłoszenie o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp. Ogłoszenie nr 439992-2025 z dnia 07.07.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72228000 Beratung im Bereich Hardware-Integration
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostarczenie systemu Asystenta SI (VoiceBot) dla Centralnej e-Rejestracji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostarczenie systemu Asystenta SI (VoiceBot) dla Centralnej e-Rejestracji. Zamówienie obejmuje: 1.1. w ramach zamówienia podstawowego: - zakup Systemu Asystenta SI wspomagającego Centralna e-Rejestrację obejmujący dostawę Systemu oraz jego Wdrożenie; - świadczenie przez Wykonawcę Usług Rozwojowych w wymiarze do 200 Roboczogodzin, - zapewnienie przez Wykonawcę Usług Gwarancyjnych i Serwisowych przez okres 60 miesięcy od dnia odbioru przez Zamawiającego Wdrożenia Systemu, - świadczenie Usługi Telekomunikacyjnej dla Systemu, 1.2. w ramach zamówienia opcjonalnego: - świadczenie przez Wykonawcę Dodatkowych Usług Rozwojowych w wymiarze do 1600 Roboczogodzin; - świadczenie przez Wykonawcę Dodatkowej Usługi Telekomunikacyjnej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach zamówienia opcjonalnego: - świadczenie przez Wykonawcę Dodatkowych Usług Rozwojowych w wymiarze do 1600 Roboczogodzin; - świadczenie przez Wykonawcę Dodatkowej Usługi Telekomunikacyjnej.