866843-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen – Realizační smlouva na zajištění údržby logického celku strojovna , kotelna a odsíření v lokalitě Mělník pro rok 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizační smlouva na zajištění údržby logického celku strojovna , kotelna a odsíření v lokalitě Mělník pro rok 2026
BeschreibungPředmětem plnění smlouvy je provádění údržby, oprav a kontrol zařízení, dále zajištění komplexního zabezpečení realizace údržby, oprav a kontrol formou realizační přípravy, řízení a vyhodnocování prováděných činností vč. zajištění potřebných materiálů a náhradních dílů zařízení logického celku strojovna, kotelna a odsíření za účelem zachování všech provozních parametrů zařízení, jako je zejména jeho bezpečnost, spolehlivost, bezporuchovost, životnost a ekonomie provozu daná technickými podmínkami a požadavky energetické soustavy. Realizační smlouva pro rok 2026 byla uzavřena podle podmínek rámcové dohody č. zadavatele 4700002479 "Rámcová dohoda na zajištění údržby, oprav a kontrol logického celku strojovna, kotelna a odsíření v lokalitě Mělník". Rámcová dohoda byla uzavřena na základě zadávacího řízení, Ev. č. sektorové veřejné zakázky: Z2024-014348, číslo oznámení v TED: 649911-2024.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění smlouvy je provádění údržby, oprav a kontrol zařízení, dále zajištění komplexního zabezpečení realizace údržby, oprav a kontrol formou realizační přípravy, řízení a vyhodnocování prováděných činností vč. zajištění potřebných materiálů a náhradních dílů zařízení logického celku strojovna, kotelna a odsíření za účelem zachování všech provozních parametrů zařízení, jako je zejména jeho bezpečnost, spolehlivost, bezporuchovost, životnost a ekonomie provozu daná technickými podmínkami a požadavky energetické soustavy.
Interne KennungRealizační smlouva na zajištění údržby logického celku strojovna , kotelna a odsíření v lokalitě Mělník pro rok 2026