866864-2025 - Ergebnis
Polen – Überwachungsstation – Dostawa monitorów funkcji życiowych dla OK Neonatologii wraz z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu (DFP.271.198.2025.KK)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa monitorów funkcji życiowych dla OK Neonatologii wraz z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu (DFP.271.198.2025.KK)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów funkcji życiowych dla OK Neonatologii wraz z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung780058-2025
Interne KennungDFP.271.198.2025.KK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33195200 Überwachungsstation
5. Los
LosLOT-0001
Titel1
Beschreibung1. Monitor (typ 1 – monitor funkcji życiowych) - 12 szt. 2. Monitor (typ 2 – monitor centralny) - 1 szt. 3. Dostawa, instalacja i uruchomienie sprzętu wraz ze szkoleniem personelu
Interne Kennung1