See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OBSŁUGA SERWISOWA URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH.
Beschreibung: OBSŁUGA SERWISOWA URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH.
Vorherige Bekanntmachung: 202049-2024
Interne Kennung: ZP250/004/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 49:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 6 do SWZ (Warunki wykonywania przeglądu technicznego, terminy ich realizacji oraz zakres obsługi serwisowej/ Lista prac obsługi serwisowej) oraz w Załączniku Nr 5 do SWZ (Wykaz urządzeń).
Interne Kennung: pakiet nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 50:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 51:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 52:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 53:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 54:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 55:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 56:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 57:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 58:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 59:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 60:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 61:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 62:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 63:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 63
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 64:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 64
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 65:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 65