2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa wraz z modernizacją Centrum Danych GCZD Katowice do wysokiej dostępności (HA)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa wraz z modernizacją Centrum Danych GCZD Katowice do wysokiej dostępności (HA) wraz z wdrożeniem, utrzymaniem i wsparciem systemu. 2. Zamówienie obejmuje: a) Dostawę urządzeń i oprogramowania do Centrum przetwarzania danych Zamawiającego opisanych szczegółowo w załączniku nr 3 do niniejszego protokołu- Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) b) Wdrożenie, utrzymanie i wsparcie systemu szczegółowo opisane w pkt. 4 rozdziału II SWZ; c) Świadczenie usługi gwarancji na dostarczone urządzenia i system opisane w pkt. 7 rozdziału II SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 774864-2025
Interne Kennung: ZP/55/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: „Rozbudowa wraz z modernizacją Centrum Danych GCZD Katowice do wysokiej dostępności (HA)”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa wraz z modernizacją Centrum Danych GCZD Katowice do wysokiej dostępności (HA) wraz z wdrożeniem, utrzymaniem i wsparciem systemu. Zamówienie obejmuje: a) Dostawę urządzeń i oprogramowania do Centrum przetwarzania danych Zamawiającego opisanych szczegółowo w załączniku nr 3 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) b) Wdrożenie, utrzymanie i wsparcie systemu szczegółowo opisane w pkt. 4 rozdziału II SWZ c) Świadczenie usługi gwarancji na dostarczone urządzenia i system opisane w pkt. 7 rozdziału II SWZ