See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowych, całodobowych usług w zakresie usuwania, uporządkowania jezdni po zaistniałym zdarzeniu, przemieszczania (z miejsca zdarzenia drogowego), holowania i parkowania na parkingach strzeżonych pojazdów samochodowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych, całodobowych usług w zakresie usuwania, uporządkowania jezdni po zaistniałym zdarzeniu, przemieszczania (z miejsca zdarzenia drogowego), holowania i parkowania na parkingach strzeżonych pojazdów samochodowych. 2. Zamówienie zostało podzielone na 7 zadań. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, przy czym jako część zamówienia rozumie się jedno z zadań określonych poniżej, tj.: 1) świadczenie kompleksowych, całodobowych usług w zakresie usuwania, uporządkowania jezdni po zaistniałym zdarzeniu, przemieszczania (z miejsca zdarzenia drogowego), holowania i parkowania na parkingu strzeżonym pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony wraz z ich częściami zabezpieczonymi przez Policję dla celów procesowych (dowodowych) na potrzeby i na zlecenie KPP w Dębicy (zadanie nr 1), KMP w Przemyślu (zadanie nr 2), KPP w Ropczycach (zadanie nr 3), KPP w Stalowej Woli (zadanie nr 4), KMP w Tarnobrzegu (zadanie nr 5), 2) świadczenie kompleksowych, całodobowych usług w zakresie usuwania, uporządkowania jezdni po zaistniałym zdarzeniu, przemieszczania (z miejsca zdarzenia drogowego), holowania i parkowania na parkingu strzeżonym pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony wraz z ich częściami zabezpieczonymi przez Policję dla celów procesowych (dowodowych) na potrzeby i na zlecenie KPP w Jarosławiu (zadanie nr 6), KMP w Tarnobrzegu (zadanie nr 7). 3. Przedmiot zamówienia obejmuje także wykonywanie usługi holowania dla celów procesowych (dowodowych) na potrzeby i na zlecenie Komendy Miejskiej / Powiatowej Policji w przypadkach innych niż przewidziane powyżej (dotyczy wszystkich zadań). 4. Przedmiot zamówienia obejmuje także przewóz na zlecenie Komendy Miejskiej / Powiatowej Policji uszkodzonych w wyniku awarii pojazdów służbowych Policji (dotyczy zadania nr 1 – 5). 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP/57/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118110 Fahrzeugabschleppdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63712400 Betrieb von Parkplätzen und Parkhäusern
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 3 – Usługi w zakresie usuwania, przemieszczania, holowania pojazdów wraz z ich częściami o dopuszczalnej masie całkowitej pojazdu holowanego do 3,5 tony oraz parkowania tych pojazdów na parkingach strzeżonych na zlecenie KPP w Ropczycach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie usuwania, przemieszczania, holowania pojazdów wraz z ich częściami o dopuszczalnej masie całkowitej pojazdu holowanego do 3,5 tony oraz parkowania tych pojazdów na parkingach strzeżonych na zlecenie KPP w Ropczycach
Interne Kennung: ZP/57/3/2025