See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa, przetrzymanie, podchów i zarybienie żywego narybku węgorza europejskiego (Anguilla anguilla L.) pochodzącego z sezonu połowowego 2025/2026 w podziale na 13 zadań
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, przetrzymanie, podchów i zarybienie żywego narybku węgorza europejskiego (Anguilla anguilla L.) pochodzącego z sezonu połowowego 2025/2026 w podziale na 13 zadań. 2. Wykonawca jest zobowiązany do: a) sprowadzenia z państwa UE takiej liczby węgorzy szklistych, aby po uwzględnieniu strat transportowych, aklimatyzacyjnych, kwarantannowych i hodowlanych możliwe było dostarczenie Zamawiającemu do zarybień co najmniej następującą ilość węgorzy: 1) Zadanie 1 - Zalew Szczeciński – 1 200 000 szt. – Stepnica 2) Zadanie 2 - Odra – 320 000 szt. – Kostrzyn nad Odrą 3) Zadanie 3 - Warta – 240 000 szt. – Międzychód 4) Zadanie 4 - Noteć – 100 000 szt. – Drezdenko 5) Zadanie 5 - Jeziora Drawieńskiego Parku – 60 000 szt. – Ostrowice 6) Zadanie 6 - Jeziora przymorskie dorzecza Odry – 280 000 szt. – Pogorzelica, Kopań, Dąbki 7) Zadanie 7 - Zalew Wiślany – 1 000 000 szt. – Tolkmicko 8) Zadanie 8 - Wisła – 700 000 szt. – Grudziądz, Tczew 9) Zadanie 9 - Narew – 200 000 szt. – Łomża, Ostrołęka 10) Zadanie 10 - Bug – 400 000 szt. – Mielnik, Wyszków 11) Zadanie 11 - Biebrza – 100 000 szt. – Osowiec-Twierdza 12) Zadanie 12 - Jeziora mazurskie – 1 200 000 szt. – Ruciane-Nida, Mikołajki, Pisz 13) Zadanie 13 - Jeziora przymorskie dorzecza Wisły – 700 000 szt. – Gardna Wielka, Łeba, b) zapewnienia przetrzymania narybku w ośrodkach akwakultury w systemie RAS z podgrzewaną wodą wraz z karmieniem, kwarantanną i podchowem, c) transportu i wypuszczenia ryb do wskazanych akwenów, zgodnie z wytycznymi Zamawiającego. Ryzyko strat transportowych i hodowlanych ponosi Wykonawca.
Interne Kennung: PN/48/FZP/DM/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Zalew Szczeciński
Beschreibung: Zadanie 1 - Zalew Szczeciński – 1 200 000 szt. – Stepnica
Interne Kennung: Zadanie 1
Menge: 1 200 000 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Odra
Beschreibung: Zadanie 2 - Odra – 320 000 szt. – Kostrzyn nad Odrą
Interne Kennung: Zadanie 2
Menge: 320 000 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Warta
Beschreibung: Zadanie 3 - Warta – 240 000 szt. – Międzychód
Interne Kennung: Zadanie 3
Menge: 240 000 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Noteć
Beschreibung: Zadanie 4 - Noteć – 100 000 szt. – Drezdenko
Interne Kennung: Zadanie 4
Menge: 100 000 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Jeziora Drawieńskiego Parku
Beschreibung: Zadanie 5 - Jeziora Drawieńskiego Parku – 60 000 szt. – Ostrowice
Interne Kennung: Zadanie 5
Menge: 60 000 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Jeziora przymorskie dorzecza Odry
Beschreibung: Zadanie 6 - Jeziora przymorskie dorzecza Odry – 280 000 szt. – Pogorzelica, Kopań, Dąbki
Interne Kennung: Zadanie 6
Menge: 280 000 Stück
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Zalew Wiślany
Beschreibung: Zadanie 7 - Zalew Wiślany – 1 000 000 szt. – Tolkmicko
Interne Kennung: Zadanie 7
Menge: 1 000 000 Stück
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Wisła
Beschreibung: Zadanie 8 - Wisła – 700 000 szt. – Grudziądz, Tczew
Interne Kennung: Zadanie 8
Menge: 700 000 Stück
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - Narew
Beschreibung: Zadanie 9 - Narew – 200 000 szt. – Łomża, Ostrołęka
Interne Kennung: Zadanie 9
Menge: 200 000 Stück
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 - Bug
Beschreibung: Zadanie 10 - Bug – 400 000 szt. – Mielnik, Wyszków
Interne Kennung: Zadanie 10
Menge: 400 000 Stück
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 - Biebrza
Beschreibung: Zadanie 11 - Biebrza – 100 000 szt. – Osowiec-Twierdza
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 - Jeziora mazurskie
Beschreibung: Zadanie 12 - Jeziora mazurskie – 1 200 000 szt. – Ruciane-Nida, Mikołajki, Pisz
Interne Kennung: Zadanie 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03311000 Fisch
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 - Jeziora przymorskie dorzecza Wisły
Beschreibung: Zadanie 13 - Jeziora przymorskie dorzecza Wisły – 700 000 szt. – Gardna Wielka, Łeba
Interne Kennung: Zadanie 13