866999-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Netzausrüstung – Kybernetická bezpečnost v nemocnicích AGEL – Síťové prvky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKybernetická bezpečnost v nemocnicích AGEL – Síťové prvky
BeschreibungPředmětem této zakázky je dodávka movitých věcí (síťové prvky – Switch, Gbic a DAC cable) blíže specifikovaných v příloze č. 4 ZD („Zařízení“), včetně všech potřebných HW a SW komponent, jakož i všech potřebných licencí, v množství a kvalitě požadované přílohami č.1 ZD a č.4 ZD a poskytování dalších s tím spojených a v příloze č. 1 ZD vymezených služeb. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Interne KennungKybernetická bezpečnost v nemocnicích AGEL – Síťové prvky
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku jsou uvedeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace (návrh smlouvy).