2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych wraz z selektywną ich zbiórką z terenu gminy Łyszkowice w 2026 roku”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na: 1. odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny i nieselektywny z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z obszaru Gminy, w sposób zapewniający osiągnięcie przez gminę odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów ulegających biodegradacji przekazywanych na składowiska, 2. dostarczaniu kontenerów, pojemników oraz worków do selektywnej zbiórki odpadów, określonych w opisie przedmiotu zamówienia, o których mowa w § 6 ust. 1, 2 i 3 SOPZ, na czas realizacji umowy dla nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z obszaru Gminy, 3. odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych - odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych prowadzonego przez gminę, 4. odbiorze i transporcie odpadów komunalnych do miejsca ich zagospodarowania z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z obszaru gminy oraz Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych prowadzonego przez gminę. Zamawiający przewiduje możliwość ograniczenia zakresu zamówienia i wskazuje, że minimalna wielkość świadczenia stron, która zostanie zlecona Wykonawcy na podstawie zawartej umowy, będzie wynosiła nie mniej niż 60% szacowanej ilości odpadów prognozowanej do odbioru i zagospodarowania, gdzie planowana ilość tych odpadów w całym okresie obowiązywania umowy wynosi szacunkowo 1 358,20 Mg.
Vorherige Bekanntmachung: 708683-2025
Interne Kennung: RS.271.1.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z ustawa z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024 poz. 1320 z późn. zm.). Zamawiający przewidział zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 - tzw. procedury "odwróconej".
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na: 1. odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny oraz odpadów zmieszanych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z obszaru Gminy, w sposób zapewniający osiągnięcie przez gminę odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów ulegających biodegradacji przekazywanych na składowiska, 2. dostarczaniu kontenerów, pojemników oraz worków do selektywnej zbiórki odpadów, określonych w opisie przedmiotu zamówienia, o których mowa w § 6 ust. 1, 2 i 3 SOPZ, na czas realizacji umowy dla nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z obszaru Gminy, 3. odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych - odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych prowadzonego przez gminę, 4. odbiorze i transporcie odpadów komunalnych do miejsca ich zagospodarowania z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z obszaru gminy oraz Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych prowadzonego przez gminę.