2. Verfahren
Verfahren
Titel: ČSSZ - Podpora a další rozvoj řešení interaktivních formulářů
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním vybraným dodavatelem obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na základě dílčích smluv, jejichž předmětem je poskytování služeb provozní podpory, expertní podpory a dalšího rozvoje řešení interaktivních formulářů, přičemž zahrnuje zejména provedení těchto činností: • služby převzetí; • služby provozní podpory; • služby expertní podpory; • služby dalšího rozvoje řešení interaktivních formulářů; • služby exitu
Interne Kennung: VZ 16/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek v nadlimitním režimu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 48810000 Informationssysteme, 72262000 Software-Entwicklung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001