2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pamięci masowych zewnętrznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pamięci masowych zewnętrznych. Zakup sprzętu jest niezbędny do zapewnienia sprawnej obsługi Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina. Sprzęt będzie wykorzystywany do m.in. przetwarzania i archiwizacji materiałów XIX Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina a także do bieżącej pracy. Realizacja zamówienia ma kluczowe znaczenie dla realizacji zadań statutowych Instytutu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do Zaproszenia. Zakres i sposób realizacji zamówienia określają Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 5 do Zaproszenia. Podane w przedmiotowych dokumentach parametry sprzętu należy traktować jako minimalne. W sytuacji, w której opis zawierałby wskazanie na konkretną nazwę, produkt lub producenta, Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania sprzętu równoważnego, o ile spełnia minimalne parametry. Wszędzie tam, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia wskazuje się na konkretne normy / standardy, Zamawiający dopuszcza normy / standardy równoważne. 3. Zamówienie obejmuje transport, ubezpieczenie na czas transportu oraz rozładunek przedmiotu zamówienia do miejsca wskazanego przez upoważnionych przedstawicieli Zamawiającego. Zamówienie obejmuje również pozostałe elementy wskazane w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz Projektowanych postanowieniach umowy. 4. Minimalny okres gwarancji na dostarczony sprzęt (typ 1, 2 i 3) wynosi 12 miesięcy. Powyższe stanowić będzie element negocjacji. 5. Zamówienie zostanie zrealizowane w ramach projektu pn. „Polska kultura muzyczna w perspektywie europejskiej– źródła i konteksty”, finansowanego ze środków europejskich w ramach programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027, umowa o dofinansowanie FERC.02.03-IP.01-0003/25-00. 6. Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało zrealizowane maksymalnie do 4 tygodni od dnia podpisania umowy. Powyższe stanowić będzie element negocjacji.
Interne Kennung: ZP.25.75.2025.1
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234000 Speichermedien, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30237230 Cache-Speicher
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234000 Speichermedien, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237230 Cache-Speicher