See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim
Beschreibung: 1. Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Podstawowej Opiece Zdrowotnej: ● Wymagane kwalifikacje zawodowe: zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 24 września 2013 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (t.j. Dz. U. 2023, poz. 1427 z późn. zm.). ● Czas wykonywania świadczeń: w każdy czwartek i piątek w godz. 08:00 -18:00. Udzielający zamówienia dopuszcza inne dni i przedziały czasowe zgodnie z zapotrzebowaniem. 2. Świadczenia zdrowotne udzielane w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym: przez lekarzy systemu: - posiadających specjalizację lub tytuł specjalisty w dziedzinie: medycyny ratunkowej, neurologii, anestezjologii i intensywnej terapii lub lekarza po drugim roku specjalizacji w tej dziedzinie, który kontynuuje szkolenie specjalizacyjne, - posiadających specjalizację lub tytuł specjalisty w dziedzinie: chorób wewnętrznych, kardiologii, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, ortopedii i traumatologii lub pediatrii: ● Wymagane kwalifikacje zawodowe: zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 27 czerwca 2019 r. w sprawie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (t.j. Dz. U. 2024, poz. 336) oraz zgodnie z Ustawą o Państwowym Ratownictwie Medycznym z dnia 08 września 2006 r. (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 652 z późn. zm.). ● Czas wykonywania świadczeń: Godziny 8.00- 15.35 w dni powszednie i/lub Godziny 15.35 - 8.00 w dni powszednie Godziny 8.00 - 8.00 w dni świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty. Udzielający zamówienia dopuszcza inne przedziały czasowe zgodnie z zapotrzebowaniem. przez lekarzy lub lekarzy będących w trakcie specjalizacji na pierwszym lub drugim roku specjalizacji w dziedzinach: medycyny ratunkowej, ortopedii i traumatologii, choroby wewnętrzne, anestezjologii i intensywnej terapii, pediatrii, neurologii lub lekarzy posiadających specjalizację pierwszego stopnia w dziedzinie neurologii: ● Czas wykonywania świadczeń: Godziny 8.00- 15.35 w dni powszednie i/lub Godziny 15.35 - 8.00 w dni powszednie Godziny 8.00 - 8.00 w dni świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty. Udzielający zamówienia dopuszcza inne przedziały czasowe zgodnie z zapotrzebowaniem.
Interne Kennung: Dyżury 09'2024
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: POZ - WA
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Podstawowej Opiece Zdrowotnej
Interne Kennung: POZ
Los: LOT-0002
Titel: SOR - CZŁ
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym przez lekarzy systemu w dziedzinie ortopedii i traumatologii
Interne Kennung: SOR - ORT.
Los: LOT-0003
Titel: SOR - Ł-TA
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym przez lekarzy systemu w dziedzinie medycyny ratunkowej
Interne Kennung: SOR - MR