2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prowadzenie nadzoru autorskiego dla zadania z zakresu małej retencji w górach PGL LP Nadleśnictwa Bielsko. Przebudowa obiektów w zlewni potoku Wapienica.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru autorskiego do robót budowlanych – polegających na przebudowie przepustu (1 szt.) i wykonaniu 2 bystrzy kamiennych z bloków o objętości powyżej 1 m3 w zlewni potoku Wapienica (obszar nr 2 na planie orientacyjnym PB 01) – w oddziale 131c, 132c, 134a, 142f, 143a leśnictwa Wielka Łąka, obręb leśny Wapienica, działka nr 1419/1, 1541/1, obręb ewidencyjny Wapienica, gmina Bielsko-Biała, powiat Bielsko-Biała, województwo śląskie.
Interne Kennung: SA.20.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001