867076-2025 - Ergebnis
Polen – Architekturentwurf – Opracowanie koncepcji architektonicznej przebudowy budynku Teatru „Bagatela” im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Krakowie
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie koncepcji architektonicznej przebudowy budynku Teatru „Bagatela” im. Tadeusza Boya-Żeleńskiego w Krakowie
BeschreibungGłówną ideą przebudowy teatru, a tym samym konkursu jest znalezienie optymalnego układu przestrzennoużytkowego przy spełnieniu licznych wymagań, wynikających z realiów funkcjonowania teatru w obecnym kształcie oraz ograniczeń technicznych czy wynikających z wymogów prawa miejscowego oraz konserwatorskich.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
LosLOT-0001