See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA W ZAKRESIE ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH NIESEGREGOWANYCH ORAZ SEGREGOWANYCH WRAZ Z ICH PÓŹNIEJSZYM WYKORZYSTANIEM LUB UNIESZKODLIWIENIEM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru odpadów komunalnych niesegregowanych oraz segregowanych wraz z ich późniejszym zutylizowaniem lub wykorzystaniem z terenów kompleksów wojskowych administrowanych przez 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy celem zabezpieczenia potrzeb socjalno-bytowych przy wykorzystaniu do tego celu pojemników do gromadzenia odpadów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załącznikach nr 2, 6 i 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 624365-2025
Interne Kennung: 10/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1-zadanie nr1–odbiór odpadów Tomaszów Mazowiecki i Nowy Glinnik
Interne Kennung: 1-zadanie nr 1–odbiór odpadów Tomaszów Mazowiecki i Nowy Glinnik
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu umowy, określonego w załączniku nr 7 do SWZ (Specyfikacja Techniczna) do wartości 60 % zamówienia podstawowego, w sytuacji zwiększenia potrzeb użytkowników. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę.
Los: LOT-0002
Titel: 2-zadanie nr 2–odbiór odpadów Leźnica Wielka (kompleks wojskowy i Przedszkole wojskowe)
Interne Kennung: 2-zadanie nr 2–odbiór odpadów Leźnica Wielka (kompleks wojskowy i Przedszkole wojskowe)
Los: LOT-0003
Titel: 3-zadanie nr 3 – odbiór odpadów Zgierz, Jeżewo i Łódź
Interne Kennung: 3-zadanie nr 3 – odbiór odpadów Zgierz, Jeżewo i Łódź
Los: LOT-0004
Titel: 4-zadanie nr 4 – odbiór odpadów Regny i Gałkówek
Interne Kennung: 4-zadanie nr 4 – odbiór odpadów Regny i Gałkówek
Los: LOT-0005
Titel: 5-zadanie nr 5 – odbiór odpadów Kutno
Interne Kennung: 5-zadanie nr 5 – odbiór odpadów Kutno
Los: LOT-0006
Titel: 6-zadanie nr 6 – odbiór odpadów Skierniewice
Interne Kennung: 6-zadanie nr 6 – odbiór odpadów Skierniewice