2. Verfahren
Verfahren
Titel: Multifunctionals Hoog Volume
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst (hierna: de Overeenkomst) met één Inschrijver voor het leveren, installeren en onderhouden van vier MFC’s HV met kopieer-, print- en scanfaciliteiten (zowel zwart/wit als kleur) op huurbasis, die optimaal aansluiten op de in de aanbestedingsdocumenten genoemde behoefte en voldoen aan hetgeen in bijlage 5 Programma van eisen omschreven in twee formaten. 4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79521000 Fotokopierdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte, 30192400 Reprografiebedarf, 50313000 Wartung und Reparatur von Reprografiegeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst (hierna: de Overeenkomst) met één Inschrijver voor het leveren, installeren en onderhouden van vier MFC’s HV met kopieer-, print- en scanfaciliteiten (zowel zwart/wit als kleur) op huurbasis, die optimaal aansluiten op de in de aanbestedingsdocumenten genoemde behoefte en voldoen aan hetgeen in bijlage 5 Programma van eisen omschreven in twee formaten: Compact: 2 MFC’s met een maximale afmeting van 3 meter in de lengte. Regulier: 2 MFC’s zonder nadere beperkingen qua afmetingen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1 maal met 1 jaar verlengen