2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Nowogród Bobrzański
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie przyjęcia i zagospodarowania odpadów wyszczególnionych poniżej, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U.2023.1587 t.j.) oraz innymi przepisami prawa, w tym zakresie ochrony środowiska.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.2300.2.2025