See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transformacja Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Kolnie w wysokoefektywny system ciepłowniczy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Transformacja Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Kolnie w wysokoefektywny system ciepłowniczy, a w szczególności: ETAP I 1) zaprojektowanie instalacji wyposażonej w kotły wodne opalane biomasą leśną o mocach nominalnych 8,0 MWt + 3,0 MWt z dedykowanymi elektrofiltrami, wspólnym układem odzysku ciepła z kondensacji spalin oraz infrastrukturą towarzyszącą, 2) uzyskanie niezbędnych decyzji, uzgodnień w tym pozwolenia na budowę, ETAP II 1) wykonanie robót rozbiórkowych, 2) budowa dwóch kotłów wodnych o mocach 8 MWt oraz 3 MWt wyposażonych we wspólny układy odzysku ciepła z kondensacji spalin oraz elektrofiltry, 3) budowa zasadniczego zadaszonego magazynu biomasy (zrębka drzewna pochodzenia leśnego) wraz z podłogą ruchomą, 4) budowa pomocniczego niezadaszonego magazynu biomasy, 5) dostawa i montaż instalacji odpopielania kotłów, 6) dostawa i montaż instalacji oczyszczania i odprowadzania spalin, 7) dostawa i montaż instalacji technologicznych w szczególności systemu pomp, armatura, rurociągi, stacji uzdatniania wody 8) dostawa i montaż instalacji elektrycznych i AKPiA, 9) modernizacja stacji transformatorowej SN/nn oraz wyposażenie jej w agregat prądotwórczy z systemem SZR, 10) budowa infrastruktury technicznej, a w szczególności: kanalizacji deszczowej, przyłączy wodno – kanalizacyjnych, oświetlenia zewnętrznego, monitoringu wizyjnego, ciągów komunikacyjnych drogowych i pieszych, połączeń nowego układu technologicznego z istniejącymi instalacjami ciepłowni miejskiej, 11) zagospodarowanie terenu, 12) dostawa i montaż wagi samochodowej, 13) dostawa ładowarki teleskopowej oraz rębaka, 14) próby oraz rozruch technologiczny przedmiotu zamówienia, 15) osiągnięcie założonych parametrów, wykonanie instrukcji eksploatacji, wykonanie szkolenia pracowników. 2. Szczegółowy zakres prac został ujęty w programie funkcjonalno-użytkowym stanowiącym załącznik nr 3 do niniejszej SWZ oraz projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga następującego minimalnego parametru instalacji: - sprawność cieplna każdego z kotłów nie mniejsza niż 88%, Powyższa sprawność winna być zachowana w zakresie obciążeń 30 – 100 % każdego z kotłów.
Vorherige Bekanntmachung: 533233-2025
Interne Kennung: PUK.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251200 Bau von Heizzentralen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001