2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego pojazdu pożarniczego dla OSP Gościęcin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup średniego pojazdu pożarniczego dla OSP Gościęcin. Samochód zamawiany jest z wyposażeniem, które wyspecyfikowano w dokumentacji przetargowej i które Wykonawca musi zamontować w pojeździe. Dostarczony przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy, nieużywany, nieuszkodzony, nieobciążony prawami osób trzecich. Za fabrycznie nowy pojazd uznaje się pojazd nie eksploatowany. Rok produkcji podwozia nie starszy niż z roku 2025. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami minimalnymi stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001