867352-2025 - Wettbewerb
Belgien – Drehleitern – Raamovereenkomst voor het huren van hoogtewerkers
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor het huren van hoogtewerkers
BeschreibungDe stad Antwerpen heeft jaarlijks tientallen hoogtewerkers nodig voor verscheidene doeleinden. Zowel voor wederkerende als, éénmalige (ad hoc) opdrachten. Er wordt van de leverancier verwacht dat hij voor elke opdracht een gepast toestel kan voorstellen, en kan beargumenteren waarom dit toestel geschikt is om de omschreven opdracht uit te voeren.
Interne KennungGAC_2025_03687
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44481000 Drehleitern
5. Los
LosLOT-0001
TitelGAC_2025_03687 - 1
Interne Kennung1