See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KONKURS OFERT NA WYKONYWANIE ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH OSOBOM POZBAWIONYM WOLNOŚCI W RAMACH DYŻURÓW LEKARSKICH W ARESZCIE ŚLEDCZYM W GDAŃSKU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych osobom pozbawionym wolności w ramach lekarskich dyżurów medycznych na terenie Szpitala i Ambulatorium z Izbą Chorych Aresztu Śledczego w Gdańsku. Usługa wykonywana będzie przez okres 12 miesięcy od dnia 01 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r. na zasadach określonych w ustawie z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (Dz. U. z 2025 r. poz. 450, 620, 637, 1211) oraz ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2025 r. poz. 1461, 1537).
Interne Kennung: 7/K/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DYŻURY LEKARSKIE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie lekarskich dyżurów medycznych w ilości maksymalnie 6752 godzin w okresie obowiązywania umowy, przy czym w ramach dyżurów w dniach powszednich 4016 godzin, a w ramach dyżurów w soboty, niedziele i święta 2736 godzin łącznie.
Interne Kennung: KONKURS OFERT 7/K/2025
Menge: 6 752 Stunden