2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Stichting Catent - Tablets
Beschreibung: Het betreft een opdracht voor de levering van Tablets ten behoeve van Stichting Catent. Deze opdracht is gepubliceerd in DAS OIG Tablets.
Vorherige Bekanntmachung: 677899-2022
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000