See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Umowa ramowa na dostawę drukarek na rzecz sądów powszechnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest zawarcie umowy ramowej na dostawę drukarek (zwanych dalej sprzętem) na rzecz jednostek sądownictwa (zwanych dalej Jednostkami) wraz z zapewnieniem usług gwarancyjnych sprzętu. Wymagany minimalny okres gwarancji dla każdego rodzaju sprzętu wskazany został w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, z zastrzeżeniem, że Okres gwarancji stanowi także kryterium oceny ofert. 2. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: Część 1 - Drukarka typ 7 - do drukowania okładek akt Część 2 - Drukarka typ 7 – do drukowania okładek akt i kopert Część 3 - Drukarka typ 8 – do drukowania kodów Część 4 - Drukarka typ 8 – do drukowania kodów z gilotyną Część 5 - Drukarka typ 9 – atramentowa przenośna 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną sprzętu w podziale na poszczególne części zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Celem umowy ramowej jest ustalenie warunków dotyczących zamówień (realizowanych na podstawie umów wykonawczych), jakie mogą zostać udzielone w okresie obowiązywania umowy ramowej wskazanym w Rozdz. IV SWZ. 5. Umowa ramowa (Załącznik nr 5 do SWZ) określa wszystkie warunki dotyczące realizacji dostaw oraz warunki wyboru Wykonawców, którzy zrealizują dostawy na rzecz Jednostek, spośród Wykonawców będących stroną umowy ramowej. 6. Realizacja zamówień odbywać się będzie sukcesywnie, w zależności od potrzeb Jednostek po złożeniu przez Jednostkę wniosku o zamówienie, uzyskaniu od Wykonawcy odpowiedzi na wniosek o zamówienie i wyborze Wykonawcy, który wykona dane zamówienie (procedura wykonawcza). 7. Wykaz Jednostek, które mogą udzielać zamówień objętych umową ramową lub na rzecz których udzielane mogą być zamówienia, stanowi Załącznik nr 8 do SWZ. 8. Zgodnie z art. 134 ust. 2 pkt 7) ustawy Pzp, Zamawiający wskazuje, że zawrze umowę ramową maksymalnie z pięcioma Wykonawcami (chyba, że oferty niepodlegające odrzuceniu złoży mniej Wykonawców), którzy uzyskają największą ilość punktów w ramach oceny ofert, na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz których cena oferty nie przekracza kwoty przeznaczonej na sfinansowanie umowy ramowej, z zastrzeżeniem, iż Zamawiający może dokonać zwiększenia tej kwoty. W przypadku, gdy bilans uzyskanych punktów będzie taki sam dla kilku Wykonawców, Zamawiający zawrze umowę ramową ze wszystkimi Wykonawcami. 9. Zamówienia udzielane będą Wykonawcom, z którymi zostanie zawarta umowa ramowa bez przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 314 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp: - w przypadku, gdy umowa ramowa zawarta zostanie z większą liczbą Wykonawców, - w przypadku, gdy umowa ramowa zostanie zawarta z jednym Wykonawcą, odpowiednio według następujących zasad: Jednostki każdorazowo zwrócą się do: - wszystkich Wykonawców będących stroną umowy ramowej – w przypadku, gdy umowa ramowa zostanie zawarta z większą liczbą Wykonawców, - Wykonawcy będącego stroną umowy ramowej – w przypadku, gdy umowa ramowa zostanie zawarta z jednym Wykonawcą z wnioskiem o zamówienie, którego wzór stanowi Załącznik nr 9 do SWZ. 10. Zamówienia realizowane będą na podstawie umów wykonawczych (Załącznik nr 5A do SWZ), w terminach określonych przez Jednostki, zgodnie z zasadami, o których mowa w Rozdz. II pkt 2.7 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 391456-2025
Interne Kennung: WZP-421-13/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Umowa ramowa na dostawę drukarek na rzecz sądów powszechnych (część 1)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarek typ 7 - do drukowania okładek akt – dostawa w maksymalnej ilości sztuk: 1900. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Wykaz Jednostek, na rzecz których prowadzone jest postępowanie zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: WZP-421-13/2025 (część 1)
Los: LOT-0002
Titel: Umowa ramowa na dostawę drukarek na rzecz sądów powszechnych (część 2)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarek typ 7 – do drukowania okładek akt i kopert – dostawa w maksymalnej ilości sztuk: 650. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Wykaz Jednostek, na rzecz których prowadzone jest postępowanie zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: WZP-421-13/2025 (część 2)
Los: LOT-0003
Titel: Umowa ramowa na dostawę drukarek na rzecz sądów powszechnych (część 3)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarek typ 8 – do drukowania kodów – dostawa w maksymalnej ilości sztuk: 870. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Wykaz Jednostek, na rzecz których prowadzone jest postępowanie zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: WZP-421-13/2025 (część 3)
Los: LOT-0004
Titel: Umowa ramowa na dostawę drukarek na rzecz sądów powszechnych (część 4)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarek typ 8 – do drukowania kodów z gilotyną – dostawa w maksymalnej ilości sztuk: 1170. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Wykaz Jednostek, na rzecz których prowadzone jest postępowanie zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: WZP-421-13/2025 (część 4)
Los: LOT-0005
Titel: Umowa ramowa na dostawę drukarek na rzecz sądów powszechnych (część 5)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarek typ 9 – atramentowa – dostawa w maksymalnej ilości sztuk: 250. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Wykaz Jednostek, na rzecz których prowadzone jest postępowanie zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: WZP-421-13/2025 (część 5)