See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej budowy sieci tras rowerowych na terenie gminy Konstancin-Jeziorna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej sieci tras rowerowych na terenie gminy Konstancin – Jeziorna: Część 1 – Odcinek A - ul. Bielawska od ul. Warszawskiej do ul. Mirkowskiej; Cześć 2 – Odcinek B - ul. Mirkowska od ul. Warszawskiej do ul. Bielawskiej; Część 3 – Odcinek C - ul. Piaseczyńska od ul. Warszawskiej do ul. Skolimowskiej oraz od ul. Skolimowskiej do Ratusza Gminy po północnej stronie drogi; Część 4 – Odcinek D - al. Wojska Polskiego od ul. Warszawskiej do ul. Mirkowskiej; Część 5 – Odcinek E - ul. Warszawska od ul. Mirkowskiej do granicy gminy; Część 6 – Odcinek F - ul. Warszawska od przejazdu kolejowego linii nr 973 do ul. Mirkowskiej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Odcinek A - ul. Bielawska od ul. Warszawskiej do ul. Mirkowskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej sieci tras rowerowych: Część 1 – Odcinek A - ul. Bielawska od ul. Warszawskiej do ul. Mirkowskiej
Interne Kennung: ZP.271.54.2025
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2 – Odcinek B - ul. Mirkowska od ul. Warszawskiej do ul. Bielawskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej sieci tras rowerowych: Cześć 2 – Odcinek B - ul. Mirkowska od ul. Warszawskiej do ul. Bielawskiej
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Odcinek C - ul. Piaseczyńska od ul. Warszawskiej do ul. Skolimowskiej oraz od ul. Skolimowskiej do Ratusza Gminy po północnej stronie drogi;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej sieci tras rowerowych: Część 3 – Odcinek C - ul. Piaseczyńska od ul. Warszawskiej do ul. Skolimowskiej oraz od ul. Skolimowskiej do Ratusza Gminy po północnej stronie drogi;
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Odcinek D - al. Wojska Polskiego od ul. Warszawskiej do ul. Mirkowskiej;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej sieci tras rowerowych: Część 4 – Odcinek D - al. Wojska Polskiego od ul. Warszawskiej do ul. Mirkowskiej;
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Odcinek E - ul. Warszawska od ul. Mirkowskiej do granicy gminy;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej sieci tras rowerowych: Część 5 – Odcinek E - ul. Warszawska od ul. Mirkowskiej do granicy gminy;
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Odcinek F - ul. Warszawska od przejazdu kolejowego linii nr 973 do ul. Mirkowskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej sieci tras rowerowych: Część 6 – Odcinek F - ul. Warszawska od przejazdu kolejowego linii nr 973 do ul. Mirkowskiej