2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka obráběcích strojů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka strojů poškozených povodní. Veřejná zakázka je rozdělena na 3 části. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: PO 19/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42100000 Maschinen für die Erzeugung und Nutzung von mechanischer Energie, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 42600000 Werkzeugmaschinen, 42612000 Bearbeitungszentrum, 42638000 Bearbeitungszentrum zum Bearbeiten von Metallen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nákup obráběcí techniky – pro strojaře
Beschreibung: Předmětem 1. části veřejné zakázky je dodávka obráběcí techniky – pro strojaře. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v technické specifikaci – příloha č. 1 Obchodních podmínek pro 1. část veřejné zakázky (závazný text návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 1 VZ
Los: LOT-0003
Titel: Nákup CNC obráběcího centra – pro truhláře
Beschreibung: Předmětem 3. části veřejné zakázky je dodávka obráběcího centra – pro truhláře. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v technické specifikaci – příloha č. 1 Obchodních podmínek pro 3 část veřejné zakázky (závazný text návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 3 VZ
Los: LOT-0002
Titel: Nákup stroje na olepování hran – olepovačka
Beschreibung: Předmětem 2. části veřejné zakázky je dodávka stroje na olepování hran – olepovačka. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v technické specifikaci – příloha č. 1 Obchodních podmínek pro 2. část veřejné zakázky (závazný text návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 2 VZ