867475-2025 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Informační systém města
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInformační systém města
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, implementace a uvedení do provozu komplexního informačního systému pro potřeby města a jeho příspěvkových organizací, který zajistí jednotnou, bezpečnou a efektivní správu agend včetně jejich vzájemného propojení a sdílení dat. Systém bude modulární, s možností postupného nasazování jednotlivých částí, a musí být plně přizpůsobitelný specifickým požadavkům uživatelů. Součástí plnění je rovněž převod veškerých relevantních dat ze stávajících systémů, dodávka potřebných licencí a software třetích stran, zajištění provozuschopného testovacího prostředí, kompletní zaškolení uživatelů a poskytnutí technické podpory po celou dobu provozu systému. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v rámci jednotlivých příloh zadávací dokumentace.
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001