See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi prania dla Oddziałów Terenowych: Dolnośląskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Lubuskiego, Lubelskiego, Zachodniopomorskiego i Małopolskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi prania dla Oddziałów Terenowych: Dolnośląskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Lubuskiego, Lubelskiego, Zachodniopomorskiego i Małopolskiego. 2. Zamówienie podzielone zostało na 6 zadań: 1) Zadanie 1 - Oddział Terenowy Dolnośląski, 2) Zadanie 2 - Oddział Terenowy Kujawsko - Pomorski, 3) Zadanie 3- Oddział Terenowy Lubuski, 4) Zadanie 4 - Oddział Terenowy Lubelski, 5) Zadanie 5 - Oddział Terenowy Zachodniopomorski, 6) Zadanie 6 - Oddział Terenowy Małopolski. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania. 4. Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki, dla zadania 1, 2, 3, 4, 5 i 6, na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy i zgodnie z informacjami opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 610519-2025
Interne Kennung: 094.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Oddział Terenowy Dolnośląski.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi prania dla Oddziału Terenowego Dolnośląskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania. 3. Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy i zgodnie z informacjami opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 094.2025 - Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Oddział Terenowy Kujawsko - Pomorski
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi prania dla Oddziału Terenowego Kujawsko - Pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania. 3. Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy i zgodnie z informacjami opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 094.2025 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Oddział Terenowy Lubuski
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi prania dla Oddziału Terenowego Lubuskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania. 3. Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy i zgodnie z informacjami opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 094.2025 - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Oddział Terenowy Lubelski
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi prania dla Oddziału Terenowego Lubelskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania. 3. Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy i zgodnie z informacjami opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 094.2025 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Oddział Terenowy Zachodniopomorski
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi prania dla Oddziału Terenowego Zachodniopomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania. 3. Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy i zgodnie z informacjami opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 094.2025 - Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Oddział Terenowy Małopolski
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi prania dla Oddziału Terenowego Małopolskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ w zakresie danego zadania. 3. Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy i zgodnie z informacjami opisanymi w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 094.2025 - Zadanie 6