2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycinka krzewów z pasów drogowych dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku w podziale na części i zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wycinka krzewów z pasów drogowych dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku w podziale na części i zadania: 1) Część nr I – Rejon Dróg Wojewódzkich w Bytowie: zadanie nr 1: • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 211 odc. Czarna Dąbrówka gr. powiatu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 212 odc. Kleszczyniec – Unichowowo, zadanie nr 2: • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 206 odc. Biała – Miastko, • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 208 odc. Barcino – Mzdowo, • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 209 odc. Tychowo – Jutrzenka, 2) Część nr II – Rejon Dróg Wojewódzkich w Chojnicach: zadanie nr 1: • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 236 odc. Skrz. DW 212 w m. Konarzynki – Chociński Młyn, zadanie nr 2: • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 212 odc. Granica powiatu chojnickiego i bytowskiego – Kopernica, 3) Część nr III – Rejon Dróg Wojewódzkich w Gdańsku: zadanie nr 1: • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 226 – odc. Mierzeszyn – Warcz, • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 227 – odc. Roszkowo – Trutnowy, 4) Część nr IV – Rejon Dróg Wojewódzkich w Kartuzach: zadanie nr 1: • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 211 – obręb m. Borowo, • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 224 odc. Pomieczyno – Wilanowo, • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 228 odc. Sulęczyno – Węsiory, 5) Część nr V – Rejon Dróg Wojewódzkich w Lęborku: zadanie nr 1: • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 213: odc. Słupsk – Wicko – Strzeszewo, zadanie nr 2: • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 212: odc. Osowo Lęborskie – Czarna Dąbrówka, • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 214: odc. Osowo Lęborskie – Bukowina, 6) Część nr VI – Rejon Dróg Wojewódzkich w Pucku: zadanie nr 1: • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 213 – odc. Starzyno – Celbowo i odc. Borkowo Lęborskie – Wierzchucino, zadanie nr 2: • w ciągu drogi wojewódzkiej nr: 218 – odc. Wejherowo – Krokowa, 215 – odc. Karwieńskie Błota – Sławoszyno, 7) Część nr VII – Rejon Dróg Wojewódzkich w Starogardzie Gdańskim: zadanie nr 1: • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 214 Zblewo, Borzechowo, Zelgoszcz, • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 222 odc. Godziszewo, • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 224 odc. Godziszewo – Bolesławowo, zadanie nr 2: • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 229 odc. Rudno – Garc, • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 234 odc. Skórcz – Gniew, • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 623 odc. Rakowiec – Majewo , Barłożno – Mirotki, 8) Część nr VIII – Rejon Dróg Wojewódzkich w Sztumie: zadanie nr 1: • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 532 – Kwidzyn – Gardeja, • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 519 – Stary Dzierzgoń – gr. województwa, • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 526 – gr. województwa – Przezmark, • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 522 – Górki – Prabuty – Sobiewola, zadanie nr 2: • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 515 – Malbork – gr. województwa, • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 607 – Gurcz Sztumska Wieś, • w ciągu drogi wojewódzkiej nr 527 – Dzierzgoń – gr. województwa.
Vorherige Bekanntmachung: 577142-2025
Interne Kennung: 70/WZP/2025/PN/WUDiM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Realizacja zamówienia podlega prawu polskiemu, w tym w szczególności ustawie z dnia 23 czerwca 1964 r. Kodeks cywilny, ustawie z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (ustawa Pzp). 2. Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego. 3. W postępowaniu stosuje się procedurę określoną przepisem art. 139 ustawy Pzp. 4. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania wskutek zaistnienia okoliczności wymienionych w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5 k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) nr 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. 5. Oprócz informacji zawartych w treści ogłoszenia o zamówieniu w pkt 2.1.6 oraz 5.1.9 wykaz podmiotowych środków dowodowych potwierdzających brak podstaw wykluczenia (również dla wykonawców mających siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP) znajduje się w pkt 8 Instrukcji dla Wykonawców (IDW) – Rozdział I Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 6. Opis sposobu przygotowania oferty został określony w pkt 10 IDW. 7. Sposób komunikacji oraz wymagania formalne dotyczące składania ofert, oświadczeń i dokumentów szczegółowo określone zostały w pkt 11 IDW. 8. Pkt 22 IDW zawiera postanowienia dodatkowe, w tym m.in. wskazuje dokumenty jakie Zamawiającemu przed podpisaniem umowy ma przedłożyć Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana oraz klauzulę informacyjną z art. 13 RODO. 9. Zamawiający, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 10. Wymagania w odniesieniu do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zostały zawarte w pkt 7.7 IDW. 11. Kryteria wyboru oferty najkorzystniejszej zawarto w pkt 16 IDW. 12. Wymagania w odniesieniu do wykonawców polegających na zasobach innych podmiotów zostały określone w pkt 7.6 IDW. 13. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp do wysokości 50 % wartości netto zamówienia podstawowego (dotyczy każdej części i zadania) w zakresie wykonania tego samego asortymentu usług, co w przedmiotowym postępowaniu. Warunki udzielenia zamówienia podobnego, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp: 1) Wykonawca wykonał lub wykonuje należycie zamówienie podstawowe, 2) Wykonawca zapewni wykonanie zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w standardzie nie gorszym niż przyjęty do wykonania zamówienia podstawowego, 3) W ramach prowadzonych negocjacji, Zamawiający i Wykonawca dojdą do porozumienia odnośnie ceny i terminu wykonania, 4) Istotne postanowienia umowy o udzielenie zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, inne niż określone w pkt 3) powyżej, będą zgodne z istotnymi postanowieniami umowy zawartymi w umowie dla zamówienia podstawowego. 14. Warunki realizacji umowy zostały określone w Rozdziale IV SWZ Opis przedmiotu zamówienia i Rozdziale V SWZ – Wzór umowy. 15. Zasady dot. zabezpieczenia należytego wykonania umowy zostały określone w pkt 21 IDW. 16. Wartość szacunkowa zamówienia wskazana w pkt 2.1.3 i w LOT 0001 - LOT 0014 niniejszego ogłoszenia uwzględnia wartość zamówień podobnych i maksymalnego zwiększenia zakresu zamówienia podstawowego.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Część III zadanie 1 - RDW w Gdańsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wycinka krzewów z pasów drogowych dróg wojewódzkich administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku: część nr III – Rejon Dróg Wojewódzkich w Gdańsku, zadanie nr 1: w ciągu drogi wojewódzkiej nr 226 – odc. Mierzeszyn – Warcz, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 227 – odc. Roszkowo – Trutnowy.
Interne Kennung: 70/WZP/2025/PN/WUDiM - cz. 5