See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Agencyjna sprzedaż biletów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Agencyjna sprzedaż biletów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest Załączniku nr 1 do SWZ (Opis pomieszczeń lokali podnajmowanych przez Zamawiającego), Załączniku nr 2 do SWZ (Godziny otwarcia kas i okres obowiązywania) oraz we Wzorze umowy (Załącznik nr 5 do SWZ).
Interne Kennung: PBH.240.3603.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 21 - Łódź Fabryczna
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 22 - Radomsko
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 23 - Iława Główna
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 24 - Olsztyn Gł.
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 25 - Ostróda
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 26 - Brzeg
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 27 - Kędzierzyn-Koźle
Interne Kennung: Zadanie nr 27
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 28 - Kluczbork
Interne Kennung: Zadanie nr 28
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 29 - Opole Główne
Interne Kennung: Zadanie nr 29
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 30 - Chocicza
Interne Kennung: Zadanie nr 30
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 31 - Czempin
Interne Kennung: Zadanie nr 31
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 32 - Jarocin
Interne Kennung: Zadanie nr 32
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 33 - Kalisz
Interne Kennung: Zadanie nr 33
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 34 - Kościan
Interne Kennung: Zadanie nr 34
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 35 - Leszno
Interne Kennung: Zadanie nr 35
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 36 - Mosina
Interne Kennung: Zadanie nr 36
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 37 - Oborniki Wlkp. Miasto
Interne Kennung: Zadanie nr 37
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 38 - Ostrów Wlkp.
Interne Kennung: Zadanie nr 38
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 39 - Pamiątkowo
Interne Kennung: Zadanie nr 39
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 40 - Piła Główna
Interne Kennung: Zadanie nr 40