2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym, zgodnie z art. 22 ust. 1 pkt. 1 ustawy o publicznym transporcie zbiorowym Linie komunikacyjne: 1) Dębowa Góra I DW 907 - Boronów Koszęcińska 2) Zumpy - Grojec
Interne Kennung: Bezpośrednie udzielenie zamówienia na małą skalę (art. 5 ust. 4 rozporzadzenia 1370/2007)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001