86762-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – Zajištění opatření kybernetické bezpečnosti informačních systémů II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění opatření kybernetické bezpečnosti informačních systémů II
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky IT vybavení a provedení souvisejících služeb. Veřejná zakázka je rozdělena ve smyslu § 35 a § 101 zákona na dvě části: Část 1: Ochrana webových serverů Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka web aplikačního firewallu (AWAF) za účelem ochrany webových aplikací (veškerých aplikací založených na http/https protokolu) před hrozbami zneužívající protokoly http/https/xml/json aj., implementace celého dodaného řešení a následná podpora po dobu 5 let. Část 2: Systémy zvyšující kybernetickou bezpečnost Předmětem části 2 veřejné zakázky jsou dodávky za účelem zajištění kybernetické bezpečnosti. Jedná se o následující dodávky včetně implementace a souvisejících služeb (zejména následná podpora po dobu 5 let): a) Systém pro řízení a správu privilegovaných účtů (PIM/PAM) pro zajištění jednotné správy přístupu k privilegovaným účtům, b) NAC: systém pro řízení přístupu do sítě.
Interne KennungVZ/2025/04/01/O
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48820000 Server, 72263000 Software-Implementierung, 72222300 Informationstechnologiedienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelOchrana webových serverů
BeschreibungPředmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka web aplikačního firewallu (AWAF) za účelem ochrany webových aplikací (veškerých aplikací založených na http/https protokolu) před hrozbami zneužívající protokoly http/https/xml/json aj., implementace celého dodaného řešení a následná podpora po dobu 5 let.
Interne KennungČást 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72222300 Informationstechnologiedienste, 32420000 Netzausrüstung
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel v čl. 4.4. smlouvy stanovil inflační doložku: Počínaje dnem 1. července roku 2026 a následně každoročně vždy k 1. červenci příslušného roku je Prodávající oprávněn zvýšit zbývající cenu Servisní podpory z důvodů inflace, to však pouze v případě, že nárůst (rozdíl) meziroční inflace k 1. červenci příslušného roku bude činit více než 3 procentní body oproti roku předcházejícímu. Při naplnění výše uvedených podmínek je Prodávající oprávněn zvýšit zbývající cenu Servisní podpory o tolik procent, kolik procent bude činit míra inflace v aktuálním kalendářním roce poskytování služeb, nejvýše však o 5 procent. Zbývající cenu Servisní podpory je možné upravit za každý uplynulý rok poskytování Servisní podpory pouze jednou. Toto navýšení je povinen Prodávající předem písemně oznámit Kupujícímu, kdy součástí oznámení bude i výpočet navýšení, včetně vyjádření míry inflace. Současně způsob navýšení bude přílohou daňového dokladu s navýšenou cenou; pokud inflace nebude vyjádřena správně, je Kupující oprávněn vrátit vadné faktury Prodávajícímu; tím přestává běžet původní lhůta splatnosti, nová lhůta splatnosti běží ode dne doručení nové správné faktury. Míra inflace, resp. nárůst meziroční inflace, budou posuzovány dle indexu „Míra inflace vyjádřená přírůstkem indexu spotřebitelských cen ke stejnému měsíci předchozího roku“ vydaného Českým statistickým úřadem. Cena Služeb podpory upravená z důvodu inflace v souladu s tímto odstavcem se považuje za sjednanou cenu, která nevyžaduje uzavření dodatku k této smlouvě. Předpokládaná hodnota vyhrazené změny činí 62 808 Kč bez DPH.
LosLOT-0003
TitelSystémy zvyšující kybernetickou bezpečnost
BeschreibungPředmětem části 2 veřejné zakázky jsou dodávky za účelem zajištění kybernetické bezpečnosti. Jedná se o následující dodávky včetně implementace a souvisejících služeb (zejména následná podpora po dobu 5 let): a) Systém pro řízení a správu privilegovaných účtů (PIM/PAM) pro zajištění jednotné správy přístupu k privilegovaným účtům, b) NAC: systém pro řízení přístupu do sítě.
Interne KennungČást 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 32420000 Netzausrüstung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72222300 Informationstechnologiedienste
Beschreibung der OptionenZadavatel v čl. 4.4. smlouvy stanovil inflační doložku: Počínaje dnem 1. července roku 2026 a následně každoročně vždy k 1. červenci příslušného roku je Prodávající oprávněn zvýšit zbývající cenu Servisní podpory z důvodů inflace, to však pouze v případě, že nárůst (rozdíl) meziroční inflace k 1. červenci příslušného roku bude činit více než 3 procentní body oproti roku předcházejícímu. Při naplnění výše uvedených podmínek je Prodávající oprávněn zvýšit zbývající cenu Servisní podpory o tolik procent, kolik procent bude činit míra inflace v aktuálním kalendářním roce poskytování služeb, nejvýše však o 5 procent. Zbývající cenu Servisní podpory je možné upravit za každý uplynulý rok poskytování Servisní podpory pouze jednou. Toto navýšení je povinen Prodávající předem písemně oznámit Kupujícímu, kdy součástí oznámení bude i výpočet navýšení, včetně vyjádření míry inflace. Současně způsob navýšení bude přílohou daňového dokladu s navýšenou cenou; pokud inflace nebude vyjádřena správně, je Kupující oprávněn vrátit vadné faktury Prodávajícímu; tím přestává běžet původní lhůta splatnosti, nová lhůta splatnosti běží ode dne doručení nové správné faktury. Míra inflace, resp. nárůst meziroční inflace, budou posuzovány dle indexu „Míra inflace vyjádřená přírůstkem indexu spotřebitelských cen ke stejnému měsíci předchozího roku“ vydaného Českým statistickým úřadem. Cena Služeb podpory upravená z důvodu inflace v souladu s tímto odstavcem se považuje za sjednanou cenu, která nevyžaduje uzavření dodatku k této smlouvě. Předpokládaná hodnota vyhrazené změny činí 78 510 Kč bez DPH.