See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding volgende de Europese niet-openbare procedure voor Medler fase 2 - De Wiersse
Beschreibung: Het uit te voeren werk is gelegen op Landgoed ‘t Medler en Landgoed de Wiersse te Vorden. Landgoed ’t Medler en Landgoed de Wiersse hebben beide een oppervlakte van ca. 300 hectare. Het gebied bestaat grotendeels uit agrarische erven, weilandpercelen, bos, natuurpercelen en historische parken en tuinen. Op landgoed de Wiersse liggen 4 ‘deelstroomgebieden’. Doel is om de vier deelsystemen (afzonderlijk) te herstellen, te ontvlechten en aan te sluiten op de benedenloop op landgoed ‘t Medler. In het planvormingsproces zijn hier verschillende ontwerpvarianten voor uitgewerkt. Deze hebben geleid tot een definitief ontwerp.
Interne Kennung: 267161
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie leidraad
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45112500 Erdbewegungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000