See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ), realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego” dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola – Śródmieście
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola – Śródmieście przy ul. Ciołka 11 w podziale na 3 części - pakiety: Pakiet nr 1 – komputery z monitorami i tablety Pakiet nr 2 – urządzenia wielofunkcyjne i skanery Pakiet nr 3 – przełączniki sieciowe Sprzęt komputerowy zostanie zrealizowany w ramach projektu grantowego nr FENX.06.01.-IP.03-0001/23 pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ), realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego”.
Vorherige Bekanntmachung: 636583-2025
Interne Kennung: 17/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30232110 Laserdrucker, 38520000 Scanner, 30213200 Tablettcomputer, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1- komputery z monitorami i tablety
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów z monitorami (24 szt.) oraz tabletów (2 szt.)
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Menge: 26 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - urządzenia wielofunkcyjne i skanery
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń wielofunkcyjnych (22 szt.), urządzeń wielofunkcyjnych gab. (2 szt.) oraz skanerów (2 szt.)
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38520000 Scanner
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - przełączniki sieciowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przełączników sieciowych (2 szt.)
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Menge: 2 Stück