2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla Centrum Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika PAN w Warszawie z podziałem na 3 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego zgodnie ze specyfikacją zamieszczoną w opisie przedmiotu zamówienia, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DAG.260.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa sprzętu komputerowego – Rozbudowa klastra obliczeniowego
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego zgodnie z OPZ
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa sprzętu komputerowego – Dyski serwerowe
Beschreibung: Dostawa dysków serwerowych zgodnie z OPZ
Interne Kennung: część 2
Haupteinstufung (cpv): 30234100 Magnetplatten
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa sprzętu komputerowego – Komputer stacjonarny
Beschreibung: Dostawa komputera stacjonarnego zgodnie z OPZ
Interne Kennung: część 3
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer