867674-2025 - Auftragsänderung
Polen – Reinigungsdienste – Wykonywanie usług kompleksowego sprzątania obiektów SP ZOZ w Leżajsku oraz czynności pomocniczych przy pacjentach w oddziałach szpitalnych
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług kompleksowego sprzątania obiektów SP ZOZ w Leżajsku oraz czynności pomocniczych przy pacjentach w oddziałach szpitalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego sprzątania obiektów SP ZOZ w Leżajsku oraz czynności pomocniczych przy pacjentach w oddziałach szpitalnych
Interne Kennung: DZP.261.19.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 85112000 Unterstützung von Krankenhäusern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Wykonywanie usług kompleksowego sprzątania obiektów SP ZOZ w Leżajsku oraz czynności pomocniczych przy pacjentach w oddziałach szpitalnych”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Wykonywanie usług kompleksowego sprzątania obiektów SP ZOZ w Leżajsku oraz czynności pomocniczych przy pacjentach w oddziałach szpitalnych
Interne Kennung: DZP.261.1.19.2024
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung