See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w następujących zakresach: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neonatologicznym. Pakiet nr 2 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neonatologicznym i kierowanie pracą Oddziału Neonatologicznego
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w następujących zakresach: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neonatologicznym. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 10.12.2025 do 31.12.2026 wynosi 1872, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 14 040. Pakiet nr 2 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neonatologicznym i kierowanie pracą Oddziału Neonatologicznego. Szacunkowa maksymalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 10.12.2025 do 31.12.2026 wynosi 3 900.
Interne Kennung: DSO.113.58.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w następujących zakresach: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neonatologicznym.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w następujących zakresach: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neonatologicznym. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 10.12.2025 do 31.12.2026 wynosi 1872, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 14 040.
Los: LOT-0002
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w następujących zakresach: Pakiet nr 2 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neonatologicznym i kierowanie pracą Oddziału Neonatologicznego
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w następujących zakresach: Pakiet nr 2 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neonatologicznym i kierowanie pracą Oddziału Neonatologicznego. Szacunkowa maksymalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 10.12.2025 do 31.12.2026 wynosi 3 900.