See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerinzicht Financieel Adviseur Domein Sociaal Jeugd
Beschreibung: 1. Beschrijving organisatie / afdeling Meerinzicht is dé organisatie die voor de gemeenten Ermelo, Harderwijk en Zeewolde de adviserende, faciliterende en uitvoerende taken met betrekking tot bedrijfsvoering verricht. Ook verricht Meerinzicht taken op het gebied van zorg, werk en inkomen, jeugd en leerlingzaken. De laatste twee worden ook uitgevoerd voor de gemeenten Elburg, Nunspeet, Oldebroek en Putten. Een groot en sterk samenwerkingsverband waarbij een goede dienstverlening en ondersteuning aan de gemeenten ons hoofddoel is. De afdeling financiën bestaan uit ruim 50 medewerkers. Deze medewerkers zijn geclusterd en werkzaam voor Ermelo, Harderwijk, Zeewolde of Meerinzicht zelf. Binnen de afdeling kennen wij financieel adviseurs, financieel beheerders en financieel administrateurs 2. Reden Inhuur Door uitdiensttreding van een collega is er op korte termijn behoefte ontstaan aan een financieel adviseur voor het sociaal domein jeugd. 3. Taken/verantwoordelijkheden In de functie van financieel adviseur ben je de verbindende schakel tussen de verschillende gemeenten en ga je je bezighouden met financiële beleidsadviezen binnen de organisatie. Je volgt actief de ontwikkelingen binnen het Sociaal Domein op het gebied van Jeugdzorg (bijvoorbeeld de Hervormingsagenda Jeugd). Hierbij weet je dilemma's te benoemen en trends vroegtijdig te herkennen en te vertalen. Hierbij horen onder andere projectfinanciering; hiermee maak je financiële stromen inzichtelijk. Waar nodig doe je actief verbetervoorstellen. Kortom, een uiteenlopende functie met veel afwisseling. Binnen jouw aandachtsgebied: Adviseer je, gevraagd en ongevraagd, op tactisch niveau over vraagstukken op meerdere samenhangende vakgebieden gericht op innovatie en aan de hand van businesscases. Bij het opleveren van de P&C documenten wordt in samenwerking met contractmanagement, beleid en onderzoek toelichting gegeven op gemeenteniveau. Stel je betrouwbare operationele financiële rapportages op, zoals prognoses, businesscases, (meerjaren)planningen en kostprijsberekeningen. Ondersteun en bewaak je binnen de P&C-cyclus Meerinzicht de budgetteringsprocessen. Lever je financiële input voor managementrapportages. Neem je deel in de regio aan verbeterprocessen en -projecten vanuit jouw financiële expertise op het aandachtsgebied voor uitvoering Jeugd. Ben je sparringpartner van budgetbeheerders binnen het Domein Sociaal die daarvoor vanuit de gemeenten zijn gemandateerd. Kun je goed schakelen in verschillende rollen die liggen binnen het aandachtsgebied Financiën en Control (financieel adviseur, verkenner, sparringpartner). Je vervangt collega financieel adviseurs binnen het sociaal domein.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamisch aankoopsysteem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dynamisch aankoopsysteem
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000