867731-2025 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie – Dostawa akcesoriów oraz instrumentarium do zabiegów laparoskopowych na potrzeby SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa akcesoriów oraz instrumentarium do zabiegów laparoskopowych na potrzeby SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia podzielony został na 5 zadań, przy czym ofertę można złożyć w odniesieniu do jednego, kilku lub wszystkich zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załączniki nr 1, 2 oraz 2.1 i Załącznik nr 3 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie nr 5