See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Verkeersregeltoestellen - Gemeente Veldhoven
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: • Het leveren van verkeersregeltoestellen; • Het uitvoeren van correctief en preventief technisch onderhoud aan de via deze raamovereenkomst geleverde verkeersregeltoestellen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34923000 Ausrüstung für die Straßenverkehrssteuerung
5. Los
Los: LOT-0000