2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop distributiewagens met laadbak en laadklep - elektrisch
Beschreibung: De opdracht bestaat uit de levering van twee elektrisch aangedreven distributiewagens voor de inzameling van afvalfracties, bijvoorbeeld AEEA, op de recyclageparken van EcoWerf. De wagens zijn voorzien van een degelijk opgebouwde laadbak en een voldoende sterke laadklep. Deze opdracht voorziet ook in een 8-jarig onderhoudscontract voor het chassis van de vrachtwagen.
Interne Kennung: PPP0UG-357/5101/OO 2025-TE-357
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: OO 2025-TE-357_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge, 34139100 Fahrgestelle mit Führerhaus, 34139200 Fahrgestelle mit Karosserieaufbau, 34140000 Schwerlastfahrzeuge