2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów. Postępowanie podzielone jest na dwie części.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 714608-2025
Interne Kennung: ZP.271.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zagospodarowanie odpadów pochodzących z nieruchomości położonych w granicach administracyjnych Miasta Sopotu o kodach 16 01 03, 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03, 17 01 07, 17 01 82, 17 02 01, 17 02 03, 17 03 80, 17 06 04, 1709 04, 20 01 99, 20 02 02, 20 02 03, 20 03 07, 20 01 10, 20 01 11
Beschreibung: zagospodarowanie odpadów pochodzących z nieruchomości położonych w granicach administracyjnych Miasta Sopotu o kodach 16 01 03, 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03, 17 01 07, 17 01 82, 17 02 01, 17 02 03, 17 03 80, 17 06 04, 1709 04, 20 01 99, 20 02 02, 20 02 03, 20 03 07, 20 01 10, 20 01 11
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W niniejszym postępowaniu Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art.441 ustawy Pzp. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego będzie mógł skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nie skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu ilości poszczególnych rodzajów odpadów przekazanych Wykonawcy do zagospodarowania do wysokości 30% każdego rodzaju odpadów. Prawo opcji realizowane będzie na zasadach, określnych w Projektowanych postanowieniach umowy
Los: LOT-0002
Titel: zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z oczyszczania terenów miejskich Miasta Sopotu okodach 20 03 03, 20 02 01
Beschreibung: zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z oczyszczania terenów miejskich Miasta Sopotu okodach 20 03 03, 20 02 01
Interne Kennung: 2