867761-2025 - Ergebnis
Polen – Software-Wartung und -Reparatur – Zakup wsparcia technicznego producenta (subskrypcji) dla oprogramowania Vmware
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wsparcia technicznego producenta (subskrypcji) dla oprogramowania Vmware
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup wsparcia technicznego producenta (subskrypcji) dla oprogramowania Vmware 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung709394-2025
Interne Kennung285/BŁiI/25/MR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup wsparcia technicznego producenta (subskrypcji) dla oprogramowania Vmware 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ